Pakiranje i slaganje promo paketa (m/ž)

Pregleda: 71

Oglas objavljen 07.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pakiranje i slaganje promo paketa (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Electus DGS d.o.o.

Rok prijave: 14.10.2019.

Grad: Sveta Nedelja

Opis posla i javljanje na oglas:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Tražimo odgovorne osobe za rad na poziciji: Studenti na poslovima pakiranja.

Što ćeš raditi?

Obavljati poslove pakiranja i slaganja promo paketa.

Što ti ovo radno mjesto nudi?

✓   posao od ponedjeljka do petka, a po potrebi i subotom

✓   suradnju s dinamičnim timom

✓   povrat troškova prijevoza ukoliko se koristi vlastito prijevozno sredstvo

Zainteresiran/a si? Pošalji svoj životopis na e-mail s naznakom za radno mjesto "Studenti na poslovima pakiranja".

Radno vrijeme: pon-pet

Predviđena satnica: 35kn/h