Pakiranje poklona - Jastrebarsko (m/ž)

Pregleda: 50

Oglas objavljen 09.10.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pakiranje poklona - Jastrebarsko (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.

Broj izvršitelja: 10

Rok prijave: 26.10.2018.

Grad: Jastrebarsko

Opis posla i javljanje na oglas:
Za pomoć prilikom pakiranja poklona za blagdan sv. Nikole tražimo više studenata sljedećeg profila:

• redovan student s vlastitim studentskim ugovorom
• mogućnost rada puno radno vrijeme od 5.11. do 16.11., s mogućnošću produljenja do 23.11.
• odgovornost i snalažljivost u radu
• poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i mogućnost korištenja vlastitog automobila (nije uvjet)

Početak rada: 5.11.2018.

Radno vrijeme: 8 sati dnevno

Predviđena satnica: 25 kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
• molimo u prijavi navesti mogućnost korištenja osobnog automobila (nije uvjet)
• predviđeno zajedničko putovanje studenata do mjesta rada te će stoga putni troškovi (2kn/km) biti osigurani prema dogovoru za dvoje studenata s osobnim automobilom

Zainteresirani studenti neka se prijave putem linka: https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-012389