Pomoćni studentski posao u odjelu Logistike (m/ž)

Pregleda: 35

Oglas objavljen 11.07.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pomoćni studentski posao u odjelu Logistike (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: IKEA

Rok prijave: 18.07.2018.

Grad: Rugvica

Opis posla i javljanje na oglas:
Pomoćni studentski posao u odjelu Logistike.

Opis posla:

Potrebno je slagati artikle, prikupljati artikle prema dobivenim narudžbama, provjera prikupnjenih artikli, guranje kolica, rad sa skenerom, fizički posao.

Posebna znanja i vještine:

Entuzijazam i motiviranost. Spremnost na fizički rad.

Mjesto / adresa rada: Ulica Alfreda Nobela 2; SOP – Rugvica (prijevoz organiziran i besplatan).

Potrebno je da student može raditi kroz radni tjedan do rujna prema dogovoru s voditeljem i mogućnostima studenta.

Ostalo: Prijevoz do robne kuće je besplatan i organiziran. Organiziran je topli obrok (doručak/ručak) koji je većim dijelom subvencioniran.

Napomena: obavezno prilikom javljanja na oglas u naslov e-maila staviti „Studentski posao – odjel Logistika" te u e-mailu navesti osnovne kontakt informacije (ime, prezime, broj telefona).

Radno vrijeme: 8-16 ili 17-21h

Predviđena satnica: 22kn/h, ned 30kn/h, blagdan 33kn/h