Poslovi čišćenja (m/ž)

Pregleda: 72

Oglas objavljen 12.06.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Poslovi čišćenja (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Tip-top.hr (Mediator digital d.o.o.)

Rok prijave: 19.06.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Ako si ovo ljeto u Zagrebu i tražiš posao sa super satnicom, tebe tražimo!

Što nudimo:

- Ugodnu radnu atmosferu i početnu edukaciju

- Fleksibilno radno vrijeme, većina naših studenata koristi ovo kao part-time posao

- Mogućnost napretka u voditelja tima

Što očekujemo?

Idealan kandidat ima prethodno iskustvo u sličnim poslovima, iako to nije preduvjet, s obzirom na osiguranu edukaciju. Obavezne karakteristike kandidata su odgovornost, pouzdanost i uljudnost u komunikaciji.

Molimo da navedete jeste li cijelo ljeto dostupni i u kojim otprilike terminima/danima!

Predviđena satnica: 35kn/h