Poslovi pomoći studentima s invaliditetom (m/ž)

Pregleda: 149

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Poslovi pomoći studentima s invaliditetom (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu

Rok prijave: 20.11.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu traži redovite studente/studentice koji će u prostorima studentskog doma obavljati poslove pomoći studentima s invaliditetom.

Prednost imaju studenti koji imaju iskustvo rada na sličnim posloima te potvrdu o osposobljenosti za pružanje prve pomoći.

Rad u Studentskom domu Stjepan Radić.

Kratak opis posla:

- pomoć u kretanju, odijevanju, obavljanju osobne higijene, pri konzumaciji hrane i pića, pri obavljanju svakodnevnih aktivnosti (čišćenju sobe, odnošenje rublja na pranje, odlazak u trgovinu, pratnja do bankomata...), pri obavljanju administartivnih poslova...

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:

1.    Motivacijsko pismo
2.    Životopis
3.    Potvrdu o statusu redovitog studenta
4.    Uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od 6 mjeseci

Dokumentaciju je potrebno dostaviti osobno, poštom na adresu:

Sveučilište u Zagrebu
Ured za studente s invaliditetom
Trg Republike Hrvatske 14
10 000 Zagreb

ili e-poštom.

Radno vrijeme: u smjenama od 6-8 sati

Predviđena satnica: 25kn/h