Pranje suđa (m/ž)

Pregleda: 145

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pranje suđa (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: HUP ZAGREB d.d.

Rok prijave: 20.11.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
HUP ZAGREB d.d. traži studenta/icu za pranje suđa u hotelskoj kuhinji.

Opis posla:

- čišćenje, pranje poliranje i odlaganje suđa, te pospremanje kuhinjskih prostorija i prostorija praonice posuđa,

- održavanje čistoće svih prostorija, osnovnih sredstava, inventara kuhinje i posuđa,

- odnošenje otpadaka na za to predviđeno mjesto,

- osim navedenih poslova obavljanje i onih poslova koji uobičajeno po prirodi posla i pravilima struke spadaju u djelokrug radnog mjesta radnika, kao i drugih poslova prema potrebama poslodavca, koje mu u zadatak stavi nadređena osoba,

- obavljanje poslova stručno i kvalitetno, prema pravilima struke, procedurama poslodavca te pisanim i usmenim napucima nadređenih osoba,

- obavljanje posla u smjenama (rad u 3 smjene), a prema potrebi hotela.

Potrebna znanja i vještine: Motiviranost i želja za radom

Mjesto rada: Zagreb (The Westin Zagreb)

Radno vrijeme: jutarnja smjena, popodnevna smjena, noćna smjena (ovisno o potrebama posla i mogućnosti studenta)

Predviđen vremenski period rada: studeni, prosinac (uz mogućnost produženja suradnje)

Prijavite se možete isključivo putem e-maila. U prijavi je potrebno navesti: Radno mjesto za koje se prijavljujete, ime i prezime, datum rođenja, studij i godinu studija, kontakt telefon.

Predviđena satnica: 22kn/sat, 25kn/sat za noćnu smjenu