Pretovar i istovar robe (m/ž)

Pregleda: 72

Oglas objavljen 09.11.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pretovar i istovar robe (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: KBC Osijek

Broj izvršitelja: 2

Rok prijave: 16.11.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis posla: dostavljanje i prikupljanje spremnika sa hranom, fizički poslovi u skladištu odjela za prehranu (utovar i istovar robe).

Uvjeti: dobra fizička spremnost i kondicija, mogućnost rada na duže vremensko razdoblje- minimalno i kontinuirano naredna tri mjeseca.

Javiti se isključivo na broj 098 897 881.

Početak rada: odmah, po dogovoru

Radno vrijeme: prva smjena od 07-15 sati ili druga smjena 14-22 sata

Predviđena satnica: 23kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Uvjet je i liječnički pregled medicine rada, koji plaća poslodavac, ali tek nakon dva mjeseca rada odrađenog u kontinuitetu