Pripremanje i posluživanje kokica i sokova (m/ž)

Pregleda: 48

Oglas objavljen 07.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pripremanje i posluživanje kokica i sokova (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Kulturni i multimedijski centar Bjelovar

Rok prijave: 15.10.2019.

Grad: Bjelovar

Opis posla i javljanje na oglas:
Kulturni i multimedijski centar Bjelovar traži 2 studenta/ice za pripremanje i usluživanje kokica i sokova.

Početak rada: 01.11.2019.
- sat vremena prije projekcije filma 6 dana u tjednu
- vikendom 3 projekcije (u 11, 18 i 20 h)
- u tjednu (osim pon) 1 projekcija (u 20 h)

Mjesto obavljanja posla: KMC Bjelovar.

Predviđena satnica: 25kn/h