Prodajni predstavnik (m/ž) – odjel marketinga i prodaje

Pregleda: 251

Oglas objavljen 28.12.2016.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Prodajni predstavnik (m/ž) – odjel marketinga i prodaje

Ime tvrtke/poslodavca: Studio Beluga d.o.o.

Rok prijave: 20.01.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Tvrtka Studio Beluga d.o.o. traži studenta/icu za rad u odjelu marketinga i prodaje na poslovima prodajnoga predstavnika na području grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Opis posla:

Posao koji nudimo odnosi se na prodaju oglasnog prostora na destinacijskome vodiču Guidoo (www.guidoo-guide.com) u obliku digitalnih info totema/kioska.

Posao prodajnog predstavnika je kontaktiranje i posjećivanje potencijalnih klijenata u vidu terenskog rada i telefonske prodaje. Također, dio posla je i osobna prezentacija i sastanci s potencijalnim klijentima, pisanje ponuda, sklapanje ugovora, redovito izvještavanje nadređenih o svom rad, kontakt s postojećim klijentima, te redovito ažuriranje baze klijenata.

Uvjeti:

•    izražene komunikacijske sposobnosti

•    poznavanje osnova rada na računalu

•    predanost poslu

•    radna disciplina

Što tražimo?

•    Proaktivnost

•    Snalažljivost

•    Samostalnost u radu

Početak rada: 1. veljače 2017. g.

Predviđena satnica: 20kn/h