Proizvodnja LED svjetiljaka (m/ž)

Pregleda: 42

Oglas objavljen 19.04.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Proizvodnja LED svjetiljaka (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Led Elektronika

Rok prijave: 01.05.2017.

Grad: Ivanić Grad

Opis posla i javljanje na oglas:
Proizvodnja LED svjetiljaka (bušenje rupa, montiranje raznih komponenata svjetiljke, zatezanje vijaka, lemljenje elektroničkih komponenata...) Za detaljniji opis posla, kontakt mailom ili na razgovoru za posao. Dinamičan i zanimljiv posao.

Posebna znanja i vještine: Student/ica tehničkih fakulteta, vješto baratanje ručnim alatom (odvijači, bušilice...), iskustvo u lemljenju elektroničkih komponenata, rad sa mjernom opremom za mjerenje parametara el. energije, dobro poznavanje elektroničkih komponenata, rad u programskom paketu MS Office

Moguć dogovor prijevoza iz Zagreba.

Predviđen vremenski period rada: 1.5.2017 – 1.3.2018

Ostalo: Poželjne radne navike/osobine: samostalnost, brzo učenje i prilagođavanje svakodnevnim izazovima, preciznost i pedantnost, odgovornost, vozačka dozvola B kategorije.

Radno vrijeme: 8h (8 – 16h)

Predviđena satnica: 25kn/h