Promocije i degustacije (m/ž)

Pregleda: 53

Oglas objavljen 09.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Promocije i degustacije (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: MPG d.o.o.

Rok prijave: 14.10.2019.

Grad: Rijeka

Opis posla i javljanje na oglas:
 MPG D.O.O. zapošljava 3 studenta/ice na poslovima promocije i degustacije.

• OPIS POSLA: Promocija/degustacija proizvoda u trgov.centru,obvezna važeća sanitarna knjižica.

• PERIOD RADA: tijekom cijele godine ,vikendima, petkom i subotom

• TRAŽENE KOMPETENCIJE: Potrebni studenti sa važećom sanitarnom knjižicom (sanitarnu NE plaćamo.)

Radno vrijeme: petak 16-20 h/subota 9-13 h

Predviđena satnica: 30kn/h redovni, 45kn/h ned, blagdan, noćna