Promocije za Acer prijenosna računala (m/ž)

Pregleda: 509

Oglas objavljen 09.02.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Promocije za Acer prijenosna računala (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Acer Hrvatska

Rok prijave: 18.02.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Obavljanje promotivnih aktivnosti za Acer prijenosna računala.

Posebna znanja i vještine: Komunikativnost, prezentiranje, prodajne vještine

Mjesto / adresa rada: Grad Zagreb, više lokacija

Radno vrijeme: popodnevni sati, vikendi

Ostalo: Tražimo komunikativne i proaktivne studente za rad na redovitim promocijama Acer prijenosnika po Zagrebu.

Molimo poslati motivacijsko pismo i životopis na kontakt e-mail, razgovori za posao će se filtrirati isključivo temeljem motivacijskog pisma.

Radno vrijeme: 16-20h

Predviđena satnica: 25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Vojnik/Vojnikinja
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!