Promotor/ica

Pregleda: 96

Oglas objavljen 20.10.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Promotor/ica

Ime tvrtke/poslodavca: REBUY STARS d.o.o.

Rok prijave: 27.10.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
REBUY STARS d.o.o. traži promotore/ice u automat klubu

Opis posla: komunikacija s igračima oko trenutnih događanja i noviteta u klubu, raznih nagradnih igara, promocija i slično.

Radno vrijeme:

PON 14:30-22 h

PET 17-23 h, SUB 17-23 h

Posebna znanja i vještine:

Komunikativnost, ljubaznost, odlučnost

Mjesto rada:

Automat klub Rebuy stars ZAGREB, Supernova centar, Novi Zagreb

Predviđen vremenski period rada: 23.10.2017. – 15.12.2017. (mogućnost rada kroz cijelu godinu)

Svi zainteresirani poslati životopis s fotografijom na priloženu mail adresu.

Radno vrijeme: 20h tjedno

Predviđena satnica: 35kn/h