Rad u call centru (m/ž)

Pregleda: 19

Oglas objavljen 21.02.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u call centru (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: DIP Inspekt

Rok prijave: 28.02.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Rad u call centru u svrhu dogovaranja sastanaka s potencijalnim klijentima.

Nudimo fleksibilno radno vrijeme, edukaciju i sigurnu zaradu. Radi se u ugodnoj atmosferi i ukoliko nam se pridružite, vjerujemo da ćete biti zadovoljni u našem timu.

Od Vas očekujemo informatičku pismenost, koncentraciju na radnom mjestu, odgovornost i ljubaznost u razgovoru s klijentima.

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak (8-12h; 12-16h), fleksibilno, prema dogovoru, odnosno obvezama studenta/ice.

Uz životopis/zamolbu za posao/prijavu molimo obavezno poslati kontakt podatke.

Radno vrijeme: pon-pet (8-12h; 12-16h), fleksibilno

Predviđena satnica: 20kn/h