Rad u Call centru - Pickbox (m/ž)

Pregleda: 296

Oglas objavljen 13.09.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u Call centru - Pickbox (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Pickbox d.o.o.

Rok prijave: 24.09.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Pickbox je tzv. Subscription Video on Demand usluga dostupna u Adria regiji, sa sjedištem u Hrvatskoj. Usluga korisnicima omogućava pristup više od 3.000 programskih sati hit-serija, filmskih klasika i Disney hitova s prijevodima i bez reklama, uz mogućnost gledanja na više uređaja.

Pickbox je dostupan kao samostalna usluga i kao zaseban paket na više od 10 telekoma u Adria regiji.

OPIS POSLA:

- svakodnevna komunikacija s korisnicima, telefonski i putem e-maila

- pružanje korisničke i tehničke podrške

- rad u CRM-u

- telefonsko kontaktiranje potencijalnih korisnika i vođenje evidencije poziva

- editiranje baze podataka

ŠTO TRAŽIMO:

- zaljubljenika u serije i filmove

- odličan pravopis i gramatiku

- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine

- poželjno iskustvo rada u telefonskoj prodaji

- želju za učenjem, usavršavanjem i napredovanjem

ŠTO NUDIMO:

- adekvatnu edukaciju

- mjesto i adresa rada : Zagreb, Radnička cesta 50

Javljamo se svima u tjednu nakon završetka prijava.

Radno vrijeme: po dogovoru; 4 sata dnevno (pon-sub)

Predviđena satnica: 20kn/h radnim danima, 22kn/h subotom