Rad u Odsjeku za nekretnine i održavanje (m/ž)

Pregleda: 78

Oglas objavljen 20.10.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u Odsjeku za nekretnine i održavanje (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Optima Telekom

Rok prijave: 27.10.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Posao u Optima Telekomu! - Rad u Odsjeku za nekretnine i održavanje

Koristite li osobno računalo?

Potrebno Vam je iskustvo u renomiranoj telekomunikacijskoj tvrtci?

Ovo je posao za Vas!

Zbog povećanja opsega posla tražimo pouzdanog i odgovornog studenta/icu za:

Opis poslova:

•             Zaprimanje, raspakiravanje, sortiranje, pregled ispravnosti

•             Kompletiranje, pakiranje i slanje elektroničke opreme

Vremenski period do 15.12.2017. godine

Mjesto rada: Buzin, Zagreb

Hvala Vam na prijavi!!

Predviđena satnica: 25kn/h