Rad u pozivnom centru (m/ž)

Pregleda: 28

Oglas objavljen 21.02.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u pozivnom centru (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: ADAC Service Adria d.o.o.

Rok prijave: 28.02.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
ADAC Service Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u pozivnom centru.

- rad preko ljeta

Opis posla:

-      sezonski posao

-      agent u pozivnom centru

-      koordinacija najbrže moguće pomoći našim članovima kao organizacija pomoći na cesti i prijevoz vozila

Idealan kandidat/kvalifikacije:

-      Vrlo dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, poželjno je i znanje engleskog jezika

-      Izvrsne komunikacijske vještine, pozitivan stav, izražen timski duh i ustrajnost u radu

-      Poznavanje rada na računalu (MS-Office)

-      Spremnost na rad u smjenama, vikendom i blagdanima (rad između 7-22h)

Predviđen vremenski period rada: početak 01.06.- 31.08.2018. god.

Osobni razgovor vrši poslodavac.

Uz motivacijsko pismo priložite i životopis sa svojim kontakt podacima ne njemačkom jeziku.

Priprema uključuje internu edukaciju o proizvodima osiguranja, sporazumima s našim pružateljima usluga, organizacijskim mjerama kao i korištenje specijaliziranih računalnih programa. Istu poslodavac plaća kao redovan rad!

Radno vrijeme: 8h/dnevno

Predviđena satnica: 30 i 35kn/h (nedjelja i praznici)