Referent u službi za korisnike na talijanskom jeziku (m/ž)

Pregleda: 126

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Referent u službi za korisnike na talijanskom jeziku (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: DEKRA USLUGE D.O.O.

Rok prijave: 24.04.2018.

Grad: Rijeka

Opis posla i javljanje na oglas:
DEKRA USLUGE D.O.O. traži 10 studenata/ica za poslove referenta u službi za korisnike na talijanskom jeziku.

OPIS POSLA: korisnička podrška klijentima

PERIOD RADA: po dogovoru

Redovita satnica uvećava se za rad nedjeljom (35%) i rad blagdanom (50%).

TRAŽENE KOMPETENCIJE STUDENATA: aktivno poznavanje talijanskog jezika.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI: Preporuči prijatelja i zaradi dodatnih 1000kn, vlastiti studentski ugovor.

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 23kn/h