Studenti/ce za rad u prometnoj jedinici mladeži

Pregleda: 52

Oglas objavljen 10.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Studenti/ce za rad u prometnoj jedinici mladeži

Ime tvrtke/poslodavca: PP Samobor

Rok prijave: 17.10.2019.

Grad: Samobor

Opis posla i javljanje na oglas:
TRAŽE SE ZAINTERESIRANI STUDENTI/CE ZA RAD U PROMETNOJ JEDINICI MLADEŽI: FIZIČKO I RUČNO UPRAVLJANJE PROMETOM NA RASKRIŽJIMA

- POLICIJSKA POSTAJA SAMOBOR.

POTREBNI UVJETI:

-          DA SU PSIHOFIZIČKI SPOSOBNI ZA RAD U PROMETNOJ JEDINICI MLADEŽI ŠTO DOKAZUJU UVJERENJEM OSOBNOG (OBITELJSKOG) LIJEČNIKA,

-          DA IMAJU POLOŽEN VOZAČKI ISPIT I

-          DA NISU KAZNENO PRIJAVLJIVANI ILI DA NISU POD ISTRAGOM ZBOG POČINJENIH KAZNENIH DJELA (UVJERENJE OPĆINSKOG SUDA).

ZAINTERESIRANI SE MOGU JAVITI POLICIJSKIM SLUŽBENICIMA U SAMOBORU NA BROJ TELEFONA OD 7-15 SATI.

Predviđena satnica: 30kn/h