Transportni radnik/montažer/stolar (m/ž)

Pregleda: 78

Oglas objavljen 03.05.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Transportni radnik/montažer/stolar (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Dubrovačke ljetne igre

Broj izvršitelja: 15

Rok prijave: 25.05.2019.

Grad: Dubrovnik

Opis posla i javljanje na oglas:

Javna ustanova u kulturi Dubrovačke ljetne igre traži redovite studente/ice za fizički posao za radno mjesto TRANSPORTNI RADNIK/MONTAŽER/STOLAR, uz opis posla i uvjete kako slijedi: montaža, demontaža scene, gledališta i krovne konstrukcije za izvedbe u sklopu programa Dubrovačkih ljetnih igara, transport istog.

Početak rada: 15.6.

Radno vrijeme: 07,00-12,00 i 18,00 -20,00 sat

Predviđena satnica: 40kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Poslodavac osigurava besplatni smještaj, jedan topli obroki plaća trošak puta autobusom.