Unos dostavljenih podataka u aplikaciju (m/ž)

Pregleda: 157

Oglas objavljen 12.07.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Unos dostavljenih podataka u aplikaciju (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Hrvatski telekom

Rok prijave: 19.07.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:

Hrvatski telekom u Osijeku ima potrebu zaposliti jednog redovitog studenta/icu za unos dostavljenih podataka u aplikaciju.

Uvjeti:

- radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, od 8:00 do 16:00 sati, dvije subote mjesečno se radi od 7:00 do 15:00 sati (po dogovoru)
- mjesečno je potrebno odraditi minimalno 100 sati
- početna obuka u trajanju od 2 tjedna je plaćena također 23 kn/h
- prednost studentima tehničkog usmjerenja
- potrebno je poznavanje rada fiksnih telekomunikacijskih sustava (rad u tehničkoj podršci ili slično)
- potrebno znanje rada u AutoCAD-u i MS Excel-u
- studentska prava do kraja 2018. godine
- zbog radnog vremena posao bi najbolje odgovarao studentu sa upisanom apsolventskom godinom

Predviđena satnica: 23kn/h