Vojnik/Vojnikinja

Pregleda: 881

Oglas objavljen 09.02.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Vojnik/Vojnikinja

Ime tvrtke/poslodavca: Ustanova Academia Cravatica

Rok prijave: 28.02.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Ustanova Academia Cravatica traži Vojnike/Vojnikinje Kravat-pukovnije.

Počasna satnija Kravat-pukovnije, u sklopu ustanove Academia Cravatica (šifra:194522) i u suradnji s Turističkom zajednicom grada Zagreba, aktualizira povijesne početke kravate, oživljavajući sjećanje na legendarnu hrvatsku laku konjicu iz 17. stoljeća. Vojnici Kravat-pukovnije izvode program smjene straže, odjeveni u repliku hrvatskih povijesnih vojnih odora, svake subote i nedjelje te u terminima određenih državnih praznika i drugih svečanih prigoda, u Zagrebu, na relaciji Markov trg - Trg bana Jelačića – Kaptol.

Kravat-pukovnija sudjeluje i u drugim svečanim prigodama i događanjima.

Ustanova Academia Cravatica poziva one koji cijene hrvatsku kulturnu i vojnu tradiciju te kravatu kao hrvatski simbol, da se prijave za IZBOR PRIPADNIKA KRAVAT-PUKOVNIJE.

Uvjeti:

-          Državljanin/državljanka RH

-          radna sposobnost

-          punoljetnost

-          potvrda o zdravstvenoj sposobnosti

-          pohađanje selekcijske izobrazbe (bez naknade)

-          posebna znanja/vještine: navesti, ali ne utječu na izbor

-          radna angažiranost u Kravat-pukovniji, travanj - listopad 2018.

Prijave sa životopisom u .doc, .docx ili .pdf formatu molimo slati mailom. Svi zainteresirani kandidati na individualni razgovor biti će naknadno kontaktirani u periodu do 15. ožujka 2018..

Više informacija o Kravat pukovniji možete pronaći na: www.kravatpukovnija.com

Predviđena satnica: 35-45kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Promocije za Acer prijenosna računala (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!