Mlađi računovođa (m/ž)

Pregleda: 45

Oglas objavljen 09.11.2018.

Kategorija oglasa: Stručna praksa

Naziv radnog mjesta: Mlađi računovođa (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: TRENKWALDER - kadrovske usluge d.o.o.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 16.11.2018.

Grad: Zagreb (Lučko)

Opis posla i javljanje na oglas:
Opis radnih obaveza i zadataka:

- Knjiženje ulaznih računa

- Salda konti kupaca

- Prijenos baze MDS u financijski sustav

- Fakturiranje

- Odgovornost za platne transakcije

- Priprema svih dokumenata i evidencija na vrijeme

- Praćenje zakona i drugih propisa s područja računovodstva te njihova pravovremena primjena

- Ostali administrativno - knjigovodstveni poslovi

Uvjeti:

- Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- Poželjno aktivno znanje engleskog jezika

- Poželjno aktivno znanje rada u programu Navision

- Aktivno znanje rada u MS Office paketu

- Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, ali nije uvjet

- Samostalnost i odgovornost u radu

- Sklonost timskom radu

- Izražena motiviranost i ustrajnost

- Dobro razvijene organizacijske vještine

Na mail je potrebno poslati životopis te molbu na hrvatskom i engleskom jeziku!

Početak rada: studeni

Radno vrijeme: pon-pet 8 h/dan

Predviđena satnica: 22kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Inženjer industrijske automatizacije (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!