Prodavač/ica

Pregleda: 79

Oglas objavljen 11.12.2017.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Prodavač/ica

Ime tvrtke/poslodavca: PEPCO

Rok prijave: 18.12.2017.

Grad: Više lokacija

Opis posla i javljanje na oglas:
PRIDRUŽI SE PEPCO TIMU! Tražimo studente/ice na poziciji PRODAVAČ/ICA.

Mjesto rada: Garden Mall, Westgate, Supernova Buzin, Velika Gorica

Mi smo europski lanac diskontnih trgovina koji nudi odjeću za cijelu obitelj i proizvode za kućanstvo po najnižim cijenama. Trenutno smo prisutni u nekoliko europskih država s preko 1000 trgovina, a svoje prve trgovine u Hrvatskoj otvorili smo ove godine. Postali smo najpopularniji prodavač dječje odjeće i vodeći dobavljač dekorativnih proizvoda. Naš uspjeh dugujemo našim ljudima i njihovu doprinosu. Pridruži se našem timu!

Tvoji zadaci uključuju:

•             Rad na blagajni

•             Izlaganje proizvoda

•             Usluživanje kupaca

•             Urednost prodajnog prostora

Nudimo ti:

•             Fleksibilno radno vrijeme (po dogovoru)

•             Dinamično radno okruženje

•             Rad u prijateljskoj organizacijskoj kulturi

Kontaktirajte nas na broj:

Garden Mall: 091 1737 031

Radnička cesta, Zagreb: 091 1737 042

Supernova Buzin: 091 1737 026

Westgate: 091 1737 030

Velika Gorica: 091 1737 049

Predviđena satnica: 20kn/h