Rad u trgovini (m/ž)

Pregleda: 371

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Rad u trgovini (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Inditex

Rok prijave: 23.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Inditex (Zara, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Massimo Dutti, Zara Home) je vodeća modna grupacija s više od 7.400 trgovina u 96 zemalja. Pridruži nam se!!!

Tražimo studente/studentice za rad u našim trgovinama u Zagrebu za pomoćne poslove u trgovini te poslove deklariranja i etiketiranja robe na dostavama.

Dostupnost za rad do 01.08.2018. je prednost.

Svoj životopis pošalji mailom s naznakom STUDENTSKI POSAO/Zagreb.

Predviđena satnica: 25kn/h