Rad u trgovini (m/ž)

Pregleda: 37

Oglas objavljen 12.06.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Rad u trgovini (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: LPP CROATIA d.o.o.

Rok prijave: 19.06.2018.

Grad: Zagreb, Zaprešić

Opis posla i javljanje na oglas:
Kompanija LPP CROATIA d.o.o. (RESERVED, MOHITO, CROPP, SINSAY, HOUSE) traži studente/ice za rad

- poželjno apsolvente, za trajni i povremeni rad u prodavaonicama odjeće, obuće i modnih dodataka u trgovačkim centrima Westgate, Avenue Mall i Arena Zagreb.

Potrebna nam je:

- ispomoć u prodaji i skladištu

Mogućnost punog radnog vremena.

Posebna znanja i vještine: marljivost, komunikativnost i spremnost za timski rad

Mjesto / adresa rada: Trgovački centri WESTGATE, ARENA, AVENUE MALL Zagreb

Radno vrijeme: u smjenama

Predviđena satnica: 23kn/h