Rad u vinoteci (m/ž)

Pregleda: 143

Oglas objavljen 06.12.2017.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Rad u vinoteci (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Vinoteka Vinum

Rok prijave: 22.12.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Vinoteka Vinum traži studenta/icu za rad u vinoteci

Rad uključuje:

briga o čistoći i održavanje prostora, samostalni rad u maloprodaji s kupcima i ostali poslovi.

Posebna znanja i vještine: Iskustvo nije nužno, ali je potrebno osnovno znanje rada na kompjutoru te poznavanje minimalno jednog jezika.

Mjesto / adresa rada: Vlaška 40, 10 000 Zagreb

Tražimo osobu koja bi bila sposobna raditi dulje vrijeme, kao i preko ljeta,  minimalno godinu dana. Tražimo fleksibilne i komunikativne mlade ljude željne novih stvari i učenja.

Molimo Vas da svoj CV, molbu i kontakt podatke pošaljete s naslovom maila 'Studentski posao'. Odabranim kandidatima ćemo se javiti povratno mailom.

Radno vrijeme: pon-petak 16-20h, svaka subota 10-15h

Predviđena satnica: 20kn/h