Sportski trgovac (m/ž)

Pregleda: 89

Oglas objavljen 20.07.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Sportski trgovac (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Decathlon Zagreb d.o.o.

Broj izvršitelja: 4

Rok prijave: 27.07.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:

Decathlon Zagreb d.o.o. jedan od najvećih lanaca sportskom opremom - Decathlon – traži 4 redovita studenta/ice, energičnih zaljubljenika u sport za poziciju SPORTSKOG TRGOVCA.

U Decathlonu, kupci i zaposlenici dijele zajedničku strast: sport. Ako nam se pridružite, raditi ćete u dinamičnom timu sportskih entuzijasta s kojima ćete dijeliti zajednički cilj: "Omogućiti zadovoljstvo i pogodnosti sporta dostupnim svima.“

Redovito se baviš sportom. Energična si osoba koja voli kontakt s kupcima. Tvoja je snaga timski duh, te ugodan i prijateljski odnos s kupcima.

UVJETI:

- prednost osobama koje znaju servisirati bicikle
- komunikacijske vještine/brzina i rad, vitalnost i sportski/timski duh, osnovno poznavanje rada na računalu
- PREDNOST je iskustvo servisiranja bicikla

GLAVNE OBVEZE I ZADACI:

- Prodaja sportskih proizvoda i usluga te dijeljenje vlastitog iskustva o bavljenju sportom
- Slaganje robe na police
- Sudjelovanje na usavršavanjima i edukacijama
- Uživanje u prednostima posla koji je usko povezan sa sportom
- Predstavljanje naših robnih marki kupcima
- Odgovaranje na potrebe kupaca
- Dočekivanje kupaca i dijeljenje svoje strasti i znanja o sportu radi ostvarivanje bliskog i dugotrajnog odnosa

ZARADA: 22 kune po satu radnim danom, a nedjeljom i blagdanima 33 kune po satu

MOLIMO DA SE PRIJAVLJUJU OSOBE KOJE SU U OSIJEKU I NA RASPOLAGANJU ZA RAD DUŽE RAZDOBLJE, UKLJUČUJUĆI RAD TIJEKOM CIJELOG LJETA – DO 30.9.18.

Radno vrijeme: 9-21, puno ili pola radnog vremena

Predviđena satnica: 22kn/h