Student u call centru - poslovni korisnici

Pregleda: 104

Oglas objavljen 10.01.2017.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Student u call centru - poslovni korisnici

Ime tvrtke/poslodavca: Hrvatski telekom d.d.

Broj izvršitelja: 6

Rok prijave: 20.01.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

OPIS POSLA:

- SVAKODNEVNA TELEFONSKA KOMUNIKACIJA SA KLIJENTIMA
- PRIPADAJUĆI ADMINISTRATIVNI POSLOVI
- NAGLASAK NA TIMSKOM RADU
- RAD U UGODNOM OKRUŽENJU
UVJETI:
- STUDENTI SA VLASTITIM STUDENTSKIM UGOVOROM
- NAPREDNO POZNAVANJE RADA NA RAČUNALU (MS OFFICE PAKET)
- PRECIZNOST, TOČNOST I POUZDANOST
- IZRAŽENA KOMUNIKATIVNOST I UGODNOST U KOMUNIKACIJI
- MOGUĆNOST RADA KROZ DUŽI VREMENSKI PERIOD
- MOGUĆNOST RADA MINIMALNO 3 DANA U TJEDNU (100 SATI MJESEČNO)

Mjesto rada: Zagreb/Dubrava
Radno vrijeme: 8-16h, PON-PET

Ukoliko odgovarate uvjetima i želite se pridružiti našem timu, molimo da nam pošaljete prijavu sa životopisom do 20.01.2017 na mail mato.adzic@t.ht.hr

Početak rada: 23.01.2016

Radno vrijeme: 8-16h

Predviđena satnica: 19 - 50h ovisno o ostvarenju

Posebni uvjeti i napomene:
Mogucnost rada po dogovoru

Način prijave: Putem formulara na portalu

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Prodajni agent/ica sa znanjem njemačkog jezika
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!