Student za anketiranje kupaca u Pločama (m/ž)

Pregleda: 57

Oglas objavljen 02.11.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Student za anketiranje kupaca u Pločama (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Lidl Hrvatska d.o.o.k.d.

Broj izvršitelja: 4

Rok prijave: 14.11.2018.

Grad: Ploče

Opis posla i javljanje na oglas:
Anketiranje kupaca u Lidl trgovini u Pločama
- Rad moguć isključivo uz vlastiti studentski ugovor
- Studenti s mjestom prebivališta na području Ploča imaju prednost, a putni troškovi
(2kn/km) bi bili osigurani za studente kojima je prevelika udaljenost za svakodnevno putovanje.
- Potrebna je dostupnost tijekom cijelog tjedna jer anketiranje kupaca traje tijekom cijelog radnog
vremena trgovine.
- Kod prijave obavezno uz CV poslati i kontakt broj.

Početak rada: 19.11.2018.

Radno vrijeme: smjenski rad; radnim danom 6-7 sati, nedjeljom 5 sati.

Predviđena satnica: 24 kn/h radnim danom, 30 kn/h nedjeljom

Posebni uvjeti i napomene:
Zainteresirani studenti s vlastitim studentskim ugovorom neka se prijave putem linka https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-012449