Student/ica za pomoćne poslove pri servisiranju informatičke opreme

Pregleda: 41

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Student/ica za pomoćne poslove pri servisiranju informatičke opreme

Ime tvrtke/poslodavca: TVC Info d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

TVC Info d.o.o. traži studenta/icu za pomoćne poslove pri servisiranju informatičke opreme.

Opis posla:

- sastavljanje/rastavljanje informatičke opreme

Što nudimo?

- plaćanje 25,00 kn/sat

- izazovan posao i rad u vrlo dinamičnom okruženju

- radu u ugodnom okruženju

Javite se na: info@tvc-info.hr

*molimo kod prijave navesti za koji posao se prijavljujete

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: fleksibilno u razdoblju od 09:00-17:00h

Predviđena satnica: 25 kn/h

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije