Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Trgovac (m/ž)

Pregleda: 114

Oglas objavljen 17.05.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Trgovac (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Mlinar d.o.o.

Rok prijave: 15.06.2018.

Grad: Jadranska obala, Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
Mlinar d.o.o. traži redovite studente/ice za radno mjesto TRGOVAC (m/ž).

- svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca, informiranje kupaca o proizvodima, rad na blagajni
- zarada: 20 kn/h u Osijeku, 26 kn/h dnevni sat na Jadranu, 29 kn/h noćni na Jadranu
- broj potrebnih studenata: 10

- mjesto rada: Jadranska obala (prema potrebama poslodavca-Poreč, Rovinj, Pula, Medulin, Murter…)
- razdoblje rada: planirani početak je 01.07.2018., može i ranije, ovisno o mogućnosti studenta, pa do 31.08.2018.

- poslodavac tijekom rada na Jadranu osigurava besplatan smještaj i plaća trošak puta.

Radno vrijeme: 8h/dnevno

Predviđena satnica: 20-29kn/h

Način prijave: Email

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se