Unaprijeđivač prodaje u Splitu (m/ž)

Pregleda: 52

Oglas objavljen 07.05.2019.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Unaprijeđivač prodaje u Splitu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: POINTERS d.o.o.

Broj izvršitelja: 6

Rok prijave: 26.05.2019.

Grad: Splitska rivijera i otoci

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Obilazak poslovnih subjekata koji svoje usluge i proizvode prodaju tijekom turističke sezone. Razgovor, predstavljanje usluge, zaključenje prodaje te nakon toga unos podataka u bazu. Osobe koje će raditi u Splitu ne moraju imati vlastito vozilo. Za rad izvan Splita i na otocima potrebno je imati vlastito vozilo.

Početak rada: 1.6.

Radno vrijeme: između 09:00 sati i 20:00 sati.

Predviđena satnica: 30kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Moguća zarada s provizijom je realno između 7000 i 10000 Kn mjesečno. Poslovne aktivnosti obavljaju se najčešće u periodu između 09:00 sati i 20:00 sati. Bitno je običi zacrtani broj poslovnih subjekata. Ne radi se više od 8 sati dnevno.

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Agent u call centru (m/Ž) - student
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!