Administracija i knjigovodstvo u turističkom kampu (m/ž)

Pregleda: 347

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administracija i knjigovodstvo u turističkom kampu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: CAMP CALIFORNIA D.O.O.

Rok prijave: 24.04.2018.

Grad: Pakoštane

Opis posla i javljanje na oglas:
CAMP CALIFORNIA D.O.O. traži studenta/icu za poslove ADMINISTRATIVNOG DJELATNIKA u međunarodnom kampu za djecu.

Camp California traži osobu za obavljanje administrativnih i knjigovodstvenih poslova vezanih uz poslovanje turističke agencije. Uvjeti: izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, vrlo dobro korištenje računala, samostalnost i inicijativa, visoka razina odgovornosti u radu.

U predsezoni se radi nekoliko sati dnevno, od kuće (tvrtka osigurava svu potrebnu opremu, trening i uvijek dostupnu podršku) dok je u sezoni rad u punom radnom vremenu u kampu u Pakoštanama.

PERIOD RADA : 20.4. – 1.6. 2-4 sata dnevno, 2.6. – 20.8. po 8h dnevno

Redovna satnica uvećava se 30% za prekovremeni rad, 40% za noćni rad, 50% za rad nedjeljom i 100% za rad blagdanom.

Radno vrijeme: 9-13 h u predsezoni, 11-19h u sezoni

Predviđena satnica: 28kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Poslati CV na engleskom jeziku!