Domaćin u Bokeria kitchen & wine (m/ž)

Pregleda: 52

Oglas objavljen 05.04.2019.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Domaćin u Bokeria kitchen & wine (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: HELIOS d.o.o.

Broj izvršitelja: 4

Rok prijave: 31.10.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:
Opis: Trazimo nasmijanu, vedru i jako komunikativnu osobu s vrhunskim znanjem engleskog jezika za rad u restoranu. Uz odlican engleski, potrebno je snalazanje u stresnim situacijama, konstantna koncetracija i dobar timski rad.

Zadaci:
- Pozdravljanje/docekivanje gostiju na ulazu restorana
- Pratnja gostiju do stola
- Telefon za rezervacije
- Kontrola rezervacija

- Ispomoc konobarima/priprema stola

Javiti se na 098572624.

Početak rada: 4.4.

Radno vrijeme: Smjene jutro, popodne ili dvokratno.

Predviđena satnica: 30kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Napomena uz cijenu: Dogovor po satu ili na mjesecnoj bazi, isplata po volji tjedno ili mjesecno. Dio napojnice od konobara.