Konobar/ica u cateringu

Pregleda: 34

Oglas objavljen 14.02.2020.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Konobar/ica u cateringu

Ime tvrtke/poslodavca: Favory d.o.o. za usluge i turistička agencija

Broj izvršitelja: Više izvršitelja

Rok prijave: 28.02.2020.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Unos inventara i hrane u kombi, slaganje i postava na lokaciji, posluživanje, skupljanje inventara i slaganje u kombi, povratak, raspremanje iz kombija.

Početak rada: 1.3.

Radno vrijeme: 8 sati, raspored po dogovoru

Predviđena satnica: 30 kn

Posebni uvjeti i napomene:
Poznavnaje engleskog jezik, sanitarna knjižica obavezna.