Poslovi montažera i transportnih radnika (m/ž)

Pregleda: 152

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Poslovi montažera i transportnih radnika (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Javna ustanova u kulturi DUBROVAČKE LJETNE IGRE

Rok prijave: 15.05.2018.

Grad: Dubrovnik

Opis posla i javljanje na oglas:
Javna ustanova u kulturi DUBROVAČKE LJETNE IGRE traži 10 studenata (m/ž) za rad na poslovima montažera/transportnih radnika (montaža i demontaža scene, gledališta, transport istog i sl.).

Osiguran je smještaj i jedan topli obrok dnevno.

S radom se počinje 15. 6. 2018., radi se tri mjeseca (radno vrijeme je od 7:00-13:00h i od 18:00-20:00h.

Predviđena satnica: 6000kn/mjesečno