Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Prodavač/ica na trgovini-brodu

Pregleda: 301

Oglas objavljen 22.01.2020.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Prodavač/ica na trgovini-brodu

Ime tvrtke/poslodavca: DAILY FRESH BOAT

Rok prijave: 30.04.2020.

Grad: Hvar

Opis posla i javljanje na oglas:

DAILY FRESH BOAT, obrt za usluge traži studenta/icu člana studentskog servisa za posao PRODAVAČ/ICA na pokretnoj trgovini - brodu dućanu na HVARU.

Uvjeti: znanje engleskog jezika i poželjno još jednog stranog jezika, komunikativnost, snalažljivost, tolerantnost, urednost, dobre radne navike i obavezno dobar plivač koji se ne boji broda i mora.

Razdoblje rada: 15.06.2020.-15.09.2020.

Da li poslodavac osigurava:
BESPLATAN SMJEŠTAJ? Da
BESPLATNU PREHRANU? 1 obrok na dan
POVRAT TROŠKOVA PUTA? Da

Radno vrijeme: 6-14h ili 12-20h

Predviđena satnica: 35kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se