Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Rad u fast food objektu (m/ž)

Pregleda: 221

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Rad u fast food objektu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: MAGNOLIJA J.D.O.O.

Rok prijave: 05.05.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
MAGNOLIJA J.D.O.O. traži redovite studente/ice za rad u novom Fast Food objektu u središtu grada.

- priprema i prodaje hrane po principu TAKE AWAY
- urednost, pouzdanost i komunikativnost

- broj potrebnih studenata: 6

- početak: 20. svibanj 2018.
- predvidivo trajanje posla: duže vremensko razdoblje

Radno vrijeme: u smjenama (11-21h)

Predviđena satnica: 25kn/h + obrok

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se