Rad u hotelima Bluesun (m/ž)

Pregleda: 172

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Rad u hotelima Bluesun (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Bluesun hoteli

Rok prijave: 24.04.2018.

Grad: Bol na Braču

Opis posla i javljanje na oglas:
Bluesun hoteli, Bol na Braču, siguran i provjeren poslodavac, traže studente/studentice (ili sezonce) za rad. Početak rada već od 01.05.2018 ili prema dogovoru. Posla će biti do kraja 9. mjeseca.

Prvenstveno se traže sobarice i čistačice.

Plaćen i osiguran besplatni smještaj, te plaćena i osigurana tri obroka dnevno u hotelu u kojem se radi. Plaćeni svi puitni troškovi u jednom smjeru. U prosjeku se radi 8 sati dnevno (isplata je prema broju odrađenih sati, a ne paušal), te osiguran jedan dan u tjednu slobodan.

Isplata plaće do 15. u mjesecu za prethodni mjesec.

Radno vrijeme: 8h/dnevno

Predviđena satnica: 25kn/h