Rad u hotelu - domaćinstvo i recepcija (m/ž)

Pregleda: 40

Oglas objavljen 11.07.2018.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Rad u hotelu - domaćinstvo i recepcija (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Boutique Hotel Le Premier

Rok prijave: 18.07.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Boutique Hotel Le Premier u Zagrebu traži studente/ice za rad u domaćinstvu i na recepciji.

1. Rad na porti/recepciji (m/ž)

– doček i prijem gostiju hotela, nošenje prtljage te ostali poslovi po nalogu voditelja.

Potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika, iskustvo u turizmu/hoteljerstvu je prednost

Naknada po satu: 25,00 kn.

2. Rad u odjelu domaćinstva (m/ž)

– vođenje brige oko čistoće hotelskih soba i javnih prostora hotela.

Naknada po satu: 20,00 kn.

Mjesto rada: Kralja Držislava 5, Zagreb.

Radno vrijeme: jutarnja i popodnevna smjena, na duži vremenski period.

Predviđena satnica: 20 i 25kn/h