Vodič pustolovnih izleta (canyoning, sea kayaking, deep water soloing...) (m/ž)

Pregleda: 390

Oglas objavljen 12.02.2019.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Vodič pustolovnih izleta (canyoning, sea kayaking, deep water soloing...) (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: OUTDOOR EXPERTS d.o.o.

Broj izvršitelja: 5

Rok prijave: 01.04.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Iris Adventures je agencija specijalizirana za organiziranje i izvođenje pustolovnih izleta na području Splita i okolice. Ako ste mladi, aktivni, komunikativni, volite upoznavati nove ljude kroz rad u prirodi u zdravom okruženju uz dobru zaradu, ovo je prilika za Vas! Tražimo vodiče za pustolovne izlete kao što su canyoning, sea kayaking, deep water soloing, via ferrata, rock climbing. Za vodiče je uvjet tečna komunikacija na engleskom jeziku, dobra fizička kondicija, organiziranost i timski rad. Prednost vozačima s B kategorijom. Svi zainteresirani mogu se javiti putem e-maila uz kratak životopis na mail.

Početak rada: 1.5.

Radno vrijeme: nepoznato

Predviđena satnica: 300kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Cijena ovisi o turi.