Vozač električnog vozila (m/ž)

Pregleda: 105

Oglas objavljen 12.04.2019.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Vozač električnog vozila (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: KALETA, obrt za turizam

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 23.04.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Traže se vozač električnog vozila za turistička razgledavanja i ture centrom Splita. Vožnja novog elektromobila za ukupno 5 ljudi ,rad u smjenema, jedan dan u tjednu slobodan. Ugodan posao i prilika za dobru i dodatnu zaradu. Obavezna vozačka dozvola B kategorije, izvrsno poznavanje engleskog jezika, izražene komunikacijske vještine, poznavanje grada je prednost.

Početak rada: 23.4.

Radno vrijeme: rad u smjenema

Predviđena satnica: 30kn/h